Ostatnie aktualności

Ostatni, ale nie mniej ważny

Last but not least…. na koniec rundy jesiennej zaległe spotkanie 1 kolejki 1 Polskiej Ligi Futsalu. Naszym przeciwnikiem beniaminek – Konie Mechaniczne Zgierz. 16.12 to drugi termin tego spotkania. Pierwszy, czyli 22.09 uległ zmianie ze względu na powołanie Piotra Pietruszko […]

GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW Warszawa 6:1 (3:1) skrót meczu 12.12.2018

GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW Warszawa 6:1 (3:1) relacja na żywo

40’00” Koniec spotkania 38’56” Adrian Niedźwiedzki 6:1 35’15’ w naszej bramce Filip Twardowski 35’00” wynik bez zmian faule 1:0 29’40” Adrian Niedźwiedzki 5:1 28’42 Michał Bartnicki 4:1 25’00” wynik bez zmian faule 0:0 II polowa 20’00” przerwa 15’00” faule 3:4 […]

ZOBACZ WIĘCEJ

Najbliższy mecz

GI Malepszy Futsal Leszno
GI Malepszy Futsal Leszno
HOME
Konie Mechaniczne Zgierz
Konie Mechaniczne Zgierz

Aktualna tabela

MKlubMZRPPkt+-
1.KS Constract Lubawa111010315517
2.GI Malepszy Futsal Leszno10910285915
3.LSSS Team Lębork11713225031
4.Dragon Bojano11524175563
5.Futsal Oborniki11524173237
6.Futsal Club Kartuzy11434152833
8.AZS UW Warszawa11425143537
7.Konie Mechaniczne Zgierz10334123338
9.KS Gniezno11317103140
10.DTS Helios Białystok1123693540
11.WNS Malwee Łódź1121872248
12.Vamos Gdańsk 1102921548
Terminarz i wyniki wszystkich meczów 1 PLF grupa północna znajdują się m.in na stronie serwisu FUTSAL POLSKA w linku http://www.futsal-polska.pl/i-liga-grupa-i oraz w serwisie Łączy nas piłka w linku https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/i-liga-plf,5004.html

W obiektywie

Śledź nas w mediach społecznościowych