Ostatnie aktualności

GI Malepszy Futsal Leszno – Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 26.09.2020 skrót

Skrót meczu z Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice zakończonego remisem 4:4 (3:3)

GI Malepszy Futsal Leszno – Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice w obiektywie Leszczyńskisport.pl 26.09.2020

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z sobotniego starcia pomiędzy GI Malepszy Futsal Leszno, a Acana Orłem Futsal Jelcz-Laskowice. Przypomnijmy, iż w meczu padł remis 4:4.

GI Malepszy Futsal Leszno – Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice na żywo 26.09.2020 godz. 18.00

Od 17.50 zapraszamy Was na internetową transmisję na żywo naszego spotkania z Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice

ZOBACZ WIĘCEJ

Następny mecz 4.kolejka Futsal Ekstraklasy

Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy
AWAY
GI Malepszy Futsal Leszno
GI Malepszy Futsal Leszno

Aktualna tabela

MKlubMZRPPkt+-
1.Rekord Bielsko-Biała22006185
2.Clearex Chorzów22006132
3.Constract Lubawa22006111
4.Piast Gliwice22006101
5.FC Toruń2200642
6.Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice2110474
7.MOKS Słoneczny Stok Białystok21013614
8.Red Dragons Pniewy1010122
9.Team Lębork2011159
10.P.A.NOVA Gliwice2011116
11.AZS UW Wilanów2011139
12.Red Devils Chojnice0000000
13.GI Malepszy Futsal Leszno2011167
14.AZS UŚ Katowice2002047
15.Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg1001003
16.Gatta Active Zduńska Wola2002006
17.Dreman Opole Komprachcice20020113