Ostatnie aktualności

Red Dragons Pniewy – GI Malepszy Arth Soft Leszno 3:1 (0:1) 26.11.2022

Od 19.55 na żywo w Pilot WP transmisja meczu w Pniewach

Derby to derby

W 12. kolejce ligowej mecz o prymat w Wielkopolsce. W sobotę 26.11 o 20.00 zagramy w Pniewach z Red Dragons.Historia naszych wspólnych meczów sięga jeszcze II ligi. Spotkamy się regularnie w okresach przygotowawczych, jednak to mecze ligowe przynoszą największe emocje. […]

GI Malepszy Arth Soft Leszno – Constract Lubawa w obiektywie LeszczynskiSport.pl 19.11.2022

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnego spotkania GI Malepszy Arth Soft Leszno – Constract Lubawa.  

ZOBACZ WIĘCEJ

Następny mecz

GI Malepszy Arth Soft Leszno
GI Malepszy Arth Soft Leszno
HOME
MOKS Słoneczny Stok Białystok
MOKS Słoneczny Stok Białystok

Tabela sezon 2022/2023

MKlubMZRPPkt+-
1.Rekord Bielsko-Biała111001307026
2.Constract Lubawa11911286419
3.Piast Gliwice10811254222
4.BSF Bochnia10613193732
5.GI Malepszy Arth Soft Leszno10613194136
6.Dreman Opole Komprachcice11533184632
7.FC Toruń11524173633
8.Red Dragons Pniewy10424142927
9.Widzew Łódź Futsal,12507153751
10.Red Devils Chojnice11317101951
11.Clearex Chorzów1130893649
12.AZS UW Wilanów1123692041
13.MOKS Słoneczny Stok Białystok1122783751
14.AZS UŚ Katowice1121872853
15.Legia Warszawa1112853150

Futsal Leszno TV