Ostatnie aktualności

GI Malepszy Futsal Leszno – Red Dragons Pniewy transmisja 30.09.2020

Zapraszamy na transmisję na żywo z Derbów Wielkopolski w Pniewach

Derby Wielkopolski w Pniewach

Nietypowo, bo w środę zastanie rozegrana niepełna 4. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy. My udajemy się do Pniew, aby tam rozegrać spotkanie z Red Dragons. Przeciwnik, bardzo dobrze znany ze względu na ilość sparingów rozgrywanych w kolejnych okresach przygotowawczych. W lidze […]

Kup bilet na mecz GI Malepszy Futsal Leszno – Rekord Bielsko-Biała

Mając na uwadze liczne zapytanie kibiców oraz po analizie sytuacji związanej z COVID-19 i brakiem możliwości sprzedaży w kasach postanowiliśmy wprowadzić do sprzedaży 50 biletów jednorazowych normalnych w cenie 15 PLN oraz 30 biletów jednorazowych ulgowych w cenie 5 PLN […]

ZOBACZ WIĘCEJ

Następny mecz 5.kolejka Futsal Ekstraklasy

GI Malepszy Futsal Leszno
GI Malepszy Futsal Leszno
HOME
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała

Aktualna tabela

MKlubMZRPPkt+-
1.Rekord Bielsko-Biała440012278
2.Piast Gliwice431010164
3.Clearex Chorzów32107143
4.Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice421171311
5.MOKS Słoneczny Stok Białystok421171520
6.Constract Lubawa22006111
7.FC Toruń32016611
8.Red Dragons Pniewy3120574
9.AZS UW Wilanów311141211
10.Team Lębork411241319
11.AZS UŚ Katowice310231212
12.Red Devils Chojnice31023810
13.GI Malepszy Futsal Leszno3021289
14.P.A.NOVA Gliwice40131819
15.Dreman Opole Komprachcice30121416
16.Gatta Active Zduńska Wola30030310
17.Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg30030312