Ostatnie aktualności

Zmiany, zmiany

Jak co roku w przerwie między sezonami trwają roszady w naszym składzie, ale tegoroczny okres jest szczególnie trudny ze względów pozasportowych. Cały czas musimy mieć na uwadze zmiany zachodzące w naszym otoczeniu biznesowym związane ze skutkami COVID-19. Budowanie budżetu klubu […]

Liga Typerów zakończona

Czas na ogłoszenie zdobywców nagród w naszym rankingu typerów za poprzedni sezon. Dla najlepszej trójki przygotowaliśmy zestawy – koszulka klubowa od Sportgang Sportswear , książka ON Strejlau z autografami autorów oraz kalendarz ze zdjęciami zawodników naszej drużyny. Wyprodukował go nasz […]

Magazyn Łaczy nas Futsal #73 03.06.2020

Magazyn podsumowujący sezon 2019/2020 – bramki i interwencje sezonu  

ZOBACZ WIĘCEJ

Start rozgrywek 05.09.2020

GI Malepszy Futsal Leszno
GI Malepszy Futsal Leszno
HOME
GSF Gliwice
GSF Gliwice

Aktualna tabela

MKlubMZRPPkt+-
1.Rekord Bielsko-Biała1815214711633
2.Constract Lubawa181044346451
3.Gatta Active Zduńska Wola181035336452
4.Clearex Chorzów18945317651
5.FC KJ Toruń18864305750
6.Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice18774285134
7.Piast Gliwice18837275744
8.AZS UŚ Katowice18819255178
9.GSF Gliwice18738246157
10.MOKS Słoneczny Stok Białystok18729234560
11.GI Malepszy Futsal Leszno185310183867
12.Red Dragons Pniewy18378165376
13.Red Devils Chojnice18231395185
14.Gwiazda Ruda Śląska18221483581