Ostatnie aktualności

Sergey Chamukha – pracowity i pozytywny

Skład drużyny praktycznie zamknięty. Ostatnie miejsce należy do pierwszego i  jedynego jak na razie obcokrajowca w naszym składzie – Sergey’a Chamukhi. Przypomnijmy, że ten 25-letni Ukrainiec pochodzi z Kirowogradu w centralnej części kraju. Ma za sobą występy jako junior, w […]

Nowa sekcja triathlonowa ? Dlaczego nie…

Od początku lipca ruszyły przygotowania sportowe do nowego sezonu. Nasi zawodnicy otrzymali rozbudowane, indywidualne plany treningowe. Ich realizacja pozwoli na zoptymalizowanie treningów na hali, które rozpoczniemy 31.07.  Swoją sportową pasję do przygotowań wykorzystują Łukasz Błaszczyk i Filip Twardowski, którzy startują […]

Łukasz Błaszczyk – moc doświadczenia

Z wielką przyjemnością informujemy, że trzeci  sezon w GI Malepszy Futsal Leszno spędzi 33-letni Łukasz Błaszczyk, jeden z najlepszych polskich bramkarzy futsalowych ostatnich lat. Przypomnijmy, krótko karierę Łukasza . Był członkiem akademickiej reprezentacji Polski w Akademickich Mistrzostwach Świata w 2010 […]

ZOBACZ WIĘCEJ

Aktualna tabela

MKlubMZRPPkt+-
1.Red Devils Chojnice2115334810956
2.KS Constract Lubawa211425449352
3.Persa MOSiR AZS Zielona Góra
2113444312081
4.DTS Helios Białystok211335426452
5.Futsal Club Kartuzy2112273811192
6.LSSS Team Lębork2110110319685
7.AZS UW Warszawa21939307871
8.GI Malepszy Futsal Leszno218310277560
9.Futsal Oborniki217212236873
10.Mieszko Gniezno215313186699
11.Politechnika Gdańska2152141741106
12.KS Unisław Team211020344136
Terminarz i wyniki wszystkich meczów 1 PLF grupa północna znajdują się m.in na stronie serwisu FUTSAL POLSKA w linku http://www.futsal-polska.pl/i-liga-grupa-i oraz w serwisie Łączy nas piłka w linku https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/i-liga-plf,5004.html

W obiektywie

Śledź nas w mediach społecznościowych