Ostatnie aktualności

Skrót meczu GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW Warszawa 21.04.2018r.

Konferencja prasowa po meczu GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW Warszawa 21.04.2018r

GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW Warszawa wynik na żywo 5-6

40’00” koniec meczu 37’40” Łukasz Pieczyński 5-6 37’25” Radosław Marcinkowski 4-6 w naszej bramce Bartosz Wojtyniak 34’27” Piotr Pietruszko 4-5 33’10” Jakub Bloch 3-5 30’31”  Piotr Pietruszko 3-4 26’25” Duarte Araujo 2-4 22’00” Duarte Araujo 2-3 zaczynamy drugą połowę 20’00” […]

ZOBACZ WIĘCEJ

Następny mecz: XXII kolejka 1 PLF – ostatni mecz sezonu 2017/2018

GI Malepszy Futsal Leszno
GI Malepszy Futsal Leszno
5
DOM
AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa
6

Aktualna tabela

MKlubMZRPPkt+-
1.Red Devils Chojnice2115334810956
2.KS Constract Lubawa211425449352
3.Persa MOSiR AZS Zielona Góra
2113444312081
4.DTS Helios Białystok211335426452
5.Futsal Club Kartuzy2112273811192
6.LSSS Team Lębork2110110319685
7.AZS UW Warszawa21939307871
8.GI Malepszy Futsal Leszno218310277560
9.Futsal Oborniki217212236873
10.Mieszko Gniezno215313186699
11.Politechnika Gdańska2152141741106
12.KS Unisław Team211020344136
Terminarz i wyniki wszystkich meczów 1 PLF grupa północna znajdują się m.in na stronie serwisu FUTSAL POLSKA w linku http://www.futsal-polska.pl/i-liga-grupa-i oraz w serwisie Łączy nas piłka w linku https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/i-liga-plf,5004.html

W obiektywie

Śledź nas w mediach społecznościowych