Ostatnie aktualności

Po kolejne punkty

Kolejny futsalowy weekend przed nami. Pierwsze mecze już w piątek , a my w niedzielę 06.12.2020 o 19.00 zmierzymy się w Komprachcicach z tamtejszym Dremanem. Klub z Komprachcic to beniaminek tegorocznych rozgrywek. Ligowa historia klubu sięga 2003 roku kiedy po […]

Skrót meczu GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UŚ Katowice 9:0 (5:0) 28.11.2020

GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UŚ Katowice na żywo od 17.50

Zapraszamy na transmisję na żywo spotkania 14. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy z AZS UŚ Katowice. Mecz w Hali Trapez rozpocznie się o godzinie 18.00 bez udziału kibiców  

ZOBACZ WIĘCEJ

Następny mecz 15. kolejka Futsal Ekstraklasy

Dreman Opole Komprachcice
Dreman Opole Komprachcice
AWAY
GI Malepszy Futsal Leszno
GI Malepszy Futsal Leszno

Aktualna tabela

MKlubMZRPPkt+-
1.Rekord Bielsko-Biała131201378231
2.Constract Lubawa131111347225
3.Piast Gliwice131111346020
4.Clearex Chorzów13733244329
5.Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice13634213834
6.Red Devils Chojnice14626203940
7.GI Malepszy Futsal Leszno13535184237
8.Gatta Active Zduńska Wola13607183549
9.Red Dragons Pniewy12453173732
10.FC Toruń13526172541
11.MOKS Słoneczny Stok Białystok13427173250
12.Team Lębork13418133150
13.Dreman Opole Komprachcice13418133255
14.AZS UW Wilanów13337123548
15.Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg13301093545
16.AZS UŚ Katowice1322983154
17.P.A.NOVA Gliwice1111942250