Ostatnie aktualności

Sparingowo w Zielonej Górze

Przerwę w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy przeznaczoną na Finały MMP U-18 oraz Akademickie Mistrzostwa Polski zapełniliśmy sparingiem z PKZ ZAchód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, który rozegraliśmy w niedzielę 23.02 w grodzie Bachusa.  Zespół z którym kilkukrotnie mierzyliśmy się na parkietach 2 i […]

Magazyn Łączy nas Futsal #65 21.02.2020

Podsumowanie 16. kolejki Futsal Ekstraklasy i 1/8 Pucharu Polskie w Futsalu, a do tego wiele ciekawostek z futsalowego świata

Sebastian Mila i Leszek Milewski w Lesznie

W piątek 28.02.2020 o godz. 16.00 po raz kolejny organizujemy spotkanie dla naszych sponsorów, partnerów i członków klubu. Tym razem naszym gościem będzie Sebastian Mila, piłkarz, wielokrotny reprezentant Polski, a obecnie telewizyjny ekspert sportowy. Okazją do spotkanie jest wydana w […]

ZOBACZ WIĘCEJ

Najbliższy mecz

GI Malepszy Futsal Leszno
GI Malepszy Futsal Leszno
HOME
FC KJ Toruń
FC KJ Toruń

Aktualna tabela

MKlubMZRPPkt+-
1.Rekord Bielsko-Biała161411439731
2.Clearex Chorzów16925297146
3.Gatta Active Zduńska Wola16925296150
4.Constract Lubawa16844285849
5.Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice16763274628
6.FC KJ Toruń16766275344
7.Piast Gliwice16736245140
8.AZS UŚ Katowice16808244858
9.GSF Gliwice16637215350
10.MOKS Słoneczny Stok Białystok16529173858
11.Red Dragons Pniewy16367154765
12.GI Malepszy Futsal Leszno16439153362
13.Red Devils Chojnice16221284477
14.Gwiazda Ruda Śląska16221283476