Ostatnie aktualności

Nareszcie w Trapezie

Po dwóch udanych meczach wyjazdowych wreszcie zagramy na własnym parkiecie. Sezon przed leszczyńską publicznością zainaugurujemy hitowym starciem z Constractem Lubawa. Goście w 1. Polskiej Lidze Futsalu występują już od sześciu sezonów. W ostatnich dwóch pukali do Futsal Ekstraklasy. W rozgrywkach […]

Trudny pojedynek z happy endem

Drugi mecz i drugie zwycięstwo w tym sezonie ma na swoim koncie nasz zespół. Tym razem podopieczni Tomasza Trznadla wygrali na wyjeździe z Heliosem Białystok 7:2. Futsaliści obu ekip od początku narzucili wysokie tempo. Już w drugiej minucie doskonałą obroną […]

DTS Helios Białystok – GI Malepszy Futsal Leszno 2-7 (2-3) relacja na żywo

40’00 Koniec meczu 2-7 (2-3) 39’23 Czas dla nas bierze Tomasz Trznadel 38’40 W naszej bramce Filip Twardowski 36’02 Ładnie zgraną przez Molickiego piłkę minimalnie nad bramka przenosi Niedźwiedzki 35’41 w faulach 5-3 35’03 Mocny strzał Koniczka nad bramkę paruje […]

ZOBACZ WIĘCEJ

Najbliższy mecz

GI Malepszy Futsal Leszno
GI Malepszy Futsal Leszno
DOM
Constract Lubawa
Constract Lubawa

Aktualna tabela

MKlubMZRPPkt+-
1.Futsal Oborniki4310101712
2.KS Constract Lubawa33009145
3.LSSS Team Lębork421172115
4.Dragon Bojano421172622
5.GI Malepszy Futsal Leszno22006152
6.Futsal Club Kartuzy420261115
7.AZS UW Warszawa2101386
8.Konie Mechaniczne Zgierz2101376
9.DTS Helios Białystok410331316
10.Alimentura WNS SG Malwee Łódź310231014
11.KS Gniezno40131913
12.Vamos Gdańsk 40040226
Terminarz i wyniki wszystkich meczów 1 PLF grupa północna znajdują się m.in na stronie serwisu FUTSAL POLSKA w linku http://www.futsal-polska.pl/i-liga-grupa-i oraz w serwisie Łączy nas piłka w linku https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/i-liga-plf,5004.html

W obiektywie

Śledź nas w mediach społecznościowych