Dariusz Pieczyński – Trener na kolejny sezon

Na kolejny sezon umowę z naszym klubem przedłużył Dariusz Pieczyński. Grający trener, po bardzo dobrym sezonie wprowadził naszą drużynę do I ligi Futsalu. Czołowy polski futsalista wielokrotny reprezentant i kapitan reprezentacji Polski ,a także trzykrotny mistrz Polski podjął decyzję, aby w kolejnym sezonie powalczyć z naszym zespołem o mistrzostwo I ligi.”Rozpoczynając współpracę z Darkiem Pieczyńskim ustaliliśmy sobie wysokie cele do zrealizowania – przyznaje Prezes KS Futsal Leszno Paweł Mrozkowiak. Pierwszy krok, którym był awans do I Polskiej Ligi Futsalu został wykonany już w pierwszym sezonie współpracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonał trener Pieczyński z zespołem”. To będzie drugi sezon Dariusza Pieczyńskiego w naszym klubie. Dodajmy, że najważniejszym zadaniem będzie trenowanie naszego zespołu, jednakże liczymy także na to, że zobaczymy starszego z braci Pieczyńskich także na parkiecie. W ubiegłym sezonie pomimo tego, że połowę sezonu leczył kontuzję kolana, zdołał strzelić 4 bramki i zaliczyć 6 asyst.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.