Z Mieszkiem Gniezno o 3 pkt.

Po dwutygodniowej przerwie wracamy na parkiet. W XIV kolejce wyjeżdżamy do Gniezna, aby tam zmierzyć się z miejscowym Mieszkiem.

Nasz zespół, po ostatniej porażce we własnej hali z Futsal Club Kartuzy, jest niejako zmuszony szukać punktów na wyjeździe. Okazja ku temu będzie już w najbliższą sobotę. Z pewnością nie możemy zlekceważyć rywala. W zimowym okienku transferowym z ekstraklasowego FC Toruń do Gniezna powrócił Dariusz Rychłowski, który w swoim pierwszym występie przeciwko zespołowi z Zielonej Góry zdobył dwie bramki.  W naszym składzie nie zobaczymy leczącego kontuzję Przemysława Czajkę. W pierwszym meczu obu ekip byliśmy zdecydowani lepsi, którzy wygrywając w hali Trapez aż 8:2.

Dla gospodarzy stawka meczu jest ogromna. Z 13 punktami w ligowej tabeli, zajmują dopiero dziesiąta lokatę w 1. Polskiej Lidze Futsalu i wciąż nie mogą być pewni utrzymania. Niewiele lepiej wygląda też nasz dorobek punktowy. Do tej pory zgromadziliśmy na swoim koncie 17 oczek i nie możemy być jeszcze pewni utrzymania w lidze.

Początek sobotniej potyczki w hali GOSiR przy ul. Paczkowskiego zaplanowano na godzinę 19:00. Mecz poprowadzą Daniel Tydelski z Olsztyna, Marcin Grubecki z Elbląga i Dariusz Złotnicki z Szamotuł. Portal LeszczynskiSport.pl przeprowadzi relację na żywo z tego spotkania. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Aby śledzić relację wystarczy kliknąć TUTAJ.

Materiał przygotowany przy współpracy z LeszczyńskiSport.pl