Red Devils Chojnice – GI Malepszy Futsal Leszno wynik na żywo 8-4 (4-2) koniec meczu

O godz 19.30 rozpoczynamy relację z meczu XXI kolejki pomiędzy Red Devils Chojnice , a GI Malepszy Futsal Leszno. Dziś do Chojnic udaliśmy się dzięki wsparciu firm Sklepy Krzys – artykuły pochodzenia niemieckiego, Tempus Rafał Wojtkowiak oraz Transport Mariusz Łagódka. Za przeprowadzenie transmisji video na Facebooku dziękujemy Sebastianowi Pietrzykowskiemu

40’00” koniec meczu . Gospodarzom gratulujemy awansu do Futsal Ekstraklasy po rocznym pobycie w 1 Polskiej Lidze Futsalu

39’30 po uderzeniu ręką kolejny przedłużony karny, a tym razem strzał Wojciechowskiego broni Bartosz Wojtyniak , przejmujemy piłkę i po kontrze Damian Drewnowski strzela bramkę na 8-4

39’00” słupek ratuje nas przed utratą ramki

38’00” szósty faul po naszej stronie, przedłużony karny nad naszą bramką

36’30” kolejna szybka kontra gospodarzy i mamy 8-3, a w bramce Filipa Twardowskiego zmienia Bartosz Wojtyniak

36’00” dwa strzały chojniczan obok naszej bramki

35’00” nasz piąty faul i w tej połowie to my musimy uważać na kolejne przewinienia

34’00” strata piłki przed własnym polem karnym i mamy 7-3

33’30” 4 faul i żółta kartka dla Huberta Olszaka

33’00” w faulach 3-3

32’00” gospodarze w boczną siatkę

29’00” do bramki Chojnic trafia po naszej składnej akcji Łukasz Pieczyński, który otrzymuje sporą porcję braw od kibiców gospodarzy pamiętających Wicemistrzostwo Polski zdobyte przez Chojnice przy udziale braci Pieczyńskich i Łukasza Błaszczyka w 2013 roku  6-3

28’00” najpierw w słupek Hubert Olszak, a potem błyskawiczna kontra Chojniczan i mamy 6-2

26’00” mecz prowadzony w dobry tempie, akcje po obu stronach boiska

25’00” ponownie dobra interwencja Filipa Twardowskiego

22’30” faul na Koleśniku przy linii pola karnego gospodarze zamieniają na piątą bramkę 5-2

20’30” atak pozycyjny Chojnic od początku połowy

II połowa Gramy!!!

20’00” koniec pierwszej połowy

18’00” dwie bardzo dobre interwencje Filipa Twardowskiego

17’30” strzał Sergey’a Chamukhi dobija Hubert Olszak i mamy 4-2

17’15” Kontuzja Dariusza Pieczyńskiego

17’00” czas dla gospodarzy

15’00” strzał Czajki broni bramkarz gospodarzy

14’10” szósty faul Chojnic, ale przedłużonego karnego nie wykorzystuje Damian Drewnowski

14’00” pięć fauli po stronie Chojnic

13’00” błąd Filipa Walczaka i mamy 4-1

12’15” bardzo dobrze rozegrany rzut wolny i do naszej bramki trafia Sebastian Wojciechowski 3-1

11’37” bramkę dla nas zdobywa Damian Drewnowski 2-1

11’00” bardzo ładna akcja Olszak ale ponownie broni bramkarz gości

11’00” Łukasz Pieczyński nad bramką

10’00” kontra gospodarzy niewykorzystana

9’30” Łukasz Pieczyński zagrywa ręką i drugi faul po naszej stronie

8’00” słupek ratuje nasz zespół

5’30” drugi faul na koncie Chojnic

5’00” strzał Drewnowskiego broni bramkarz gospodarzy

3’00”  2-0 trafia Moroz

00’25” 1-0 po strzale Mączkowskiego