Koniec pewnej epoki

Dariusza i Łukasza Pieczyńskich nie będziemy już oglądać w barwach naszego zespołu od następnego sezonu. Wprawdzie ich pobyt w naszym klubie trwał tylko 2 lata, ale z pewnością mieli olbrzymi wkład w rozwój naszego klubu. Ich przyjście diametralnie zmieniło oblicze naszego zespołu. Mieliśmy możliwość wskoczenia nie tylko na zupełnie nowy poziom gry, ale także nową jakość organizacyjną klubu. Za tym poszły także sukcesy sportowe. W znakomitym stylu awansowaliśmy do 1 Polskiej Ligi Futsalu, co wcześniej było dla nas niedościgłym marzeniem, a w poprzednim sezonie spokojnie utrzymaliśmy się na tym poziomie rozgrywek. W dowód wdzięczności Zarząd Klubu zdecydował, że w numerach koszulek, które nosili bracia Pieczyńscy, nikt inny nie będzie grał. Numery 18 (Łukasz) i 20 (Dariusz) będą nam zawsze przypominały tych znakomitych futsalistów. A kto będzie nowym trenerem naszego zespołu, przekonamy się jutro podczas konferencji prasowej w Leszczyńskim Centrum Biznesu o godz. 19:00.