Do Zduńskiej Woli po raz drugi

Już w najbliższą sobotę 15.02. ponownie wyjeżdżamy do Zduńskiej Woli. Przed nami pojedynek 16. kolejki Fustal Ekstraklasy.

Nasze dotychczasowe pojedynki z Gattą Active kończyły się przegranymi. Pierwszy raz mierzyliśmy się z nim grając jeszcze w  2. lidze w towarzyskim pojedynku w Hali Trapez przegrywając 6:1. We wrześniu 2017 zagraliśmy sparing w Zduńskiej Woli zakończony wynikiem 6:3. Najbliżej zwycięstwa byliśmy w meczu 3. kolejki bieżącego sezonu prowadząc 3:0. Doświadczenie drużyny wsparte wejściem na parkiet trenera Marcina Stanisławskiego odwróciło jednak losy spotkania i to zduńskowolanie wywieźli z Trapezu 3 pkt. Sobotnie spotkanie będzie naszym piątym pojedynkiem, więc czas już na przełamanie passy.  W meczu pucharowym obie drużyny z pewnością nie odkryły swoich wszystkich kart. Na parkiecie nie zobaczymy  też kontuzjowanego trenera Gatty Active Marcina Stanisławskiego oraz pauzujących za żółte kartki Wiktora Krawcowa, a naszym składzie Sebastiana Wojciechowskiego.

Nasi zawodnicy muszą zagrać w stylu jaki zaprezentowali w meczach w pierwszej części sezonu, zrobić wszystko by wrócić do zdobywania bramek i punktów i zachować spokojne miejsce w tabeli Futsal Ekstraklasy.  Liczymy na dobrą postawę i niespodziankę w sobotnim pojedynku, który poprowadzą  Jakub Orliński z Wrocławia i Jewgenij Adamonis z Gdańsk, a asystować im będą Szymon Przytuła ze Starego Adamowa i Patryk Adamczyk z Łodzi.

Transmisję spotkania przeprowadzi telewizja TVCOM.pl