Zmiany, zmiany

Jak co roku w przerwie między sezonami trwają roszady w naszym składzie, ale tegoroczny okres jest szczególnie trudny ze względów pozasportowych. Cały czas musimy mieć na uwadze zmiany zachodzące w naszym otoczeniu biznesowym związane ze skutkami COVID-19. Budowanie budżetu klubu to fundament jego działalności, a jego pochodną jest kadra, którą będziemy dysponowali w kolejnym sezonie. Kogo zobaczymy, a kogo nie ? To nie są łatwe decyzje dla naszego zarządu.

W kolejnym sezonie z różnych powodów nie zobaczymy się z czterema zawodnikami. Bramkarz Jakub Budych grał w naszym klubie od grudnia 2019. Dawid Witek i Paweł Synowiec zasili nasz skład przed poprzednim sezonem. Najbardziej zasłużony dla naszego klubu z tej czwórki jest jednak Kamil Kruszyński, który walnie przyczynił się do naszego awansu do Futsal Ekstraklasy. Reprezentował naszą drużynę przez dwa sezony i był kluczowym zawodnikiem w talii Tomasza Trznadla.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wkład wniesiony w nasz rozwój i życzymy powodzenia w dalszej sportowej karierze. Czy i kogo zobaczymy w naszym składzie rozstrzygnie się ostatecznie w najbliższych tygodniach. Szukamy też nowych graczy, którzy w ramach naszych możliwości finansowych wniosą sportową jakość. Będziemy jej potrzebowali w walce w nowym sezonie w powiększonej do 18 zespołów Futsal Ekstraklasie