Rozgrywki

Tabela końcowa Futsal Ekstraklasy 2019/2020

MKlubMZRPPkt+-
1.Rekord Bielsko-Biała1815214711633
2.Constract Lubawa181044346451
3.Gatta Active Zduńska Wola181035336452
4.Clearex Chorzów18945317651
5.FC KJ Toruń18864305750
6.Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice18774285134
7.Piast Gliwice18837275744
8.AZS UŚ Katowice18819255178
9.GSF Gliwice18738246157
10.MOKS Słoneczny Stok Białystok18729234560
11.GI Malepszy Futsal Leszno185310183867
12.Red Dragons Pniewy18378165376
13.Red Devils Chojnice18231395185
14.Gwiazda Ruda Śląska18221483581

Terminarz Futsal Ekstraklasy 2019/2020

1.GI Malepszy Futsal Leszno - Clearex Chorzów2:1 (1:1) 07.09.2019
2.AZS UŚ Katowice - GI Malepszy Futsal Leszno 4:1 (2:1) 15.09.2019
3.GI Malepszy Futsal Leszno - Gatta Active Zduńska Wola3:4 (1:1) 29.09.2019:
4.FC KJ Toruń - GI Malepszy Futsal Leszno 1:1 (0:1) 06.10.2019
5.GI Malepszy Futsal Leszno - Red Devils Chojnice5:8 (3:4) 09.10.2019
6.GSF Gliwice - GI Malepszy Futsal Leszno 3:5 (1:1) 12.10.2019
7.GI Malepszy Futsal Leszno - Gwiazda Ruda Śląska6:5 (3:1) 03.11.2019
8.Constract Lubawa - GI Malepszy Futsal Leszno 4:0 (2:0) 09.11.2019
9.GI Malepszy Futsal Leszno - Moks Słoneczny Stok Białystok2:0 (1:0) 17.11.2019
10.Red Dragons Pniewy - GI Malepszy Futsal Leszno 2:2 (1:1) 25.11.2019
11.GI Malepszy Futsal Leszno - Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice1:1 (0:0) 07.12.2019
12.GI Malepszy Futsal Leszno - Piast Gliwice0:5 16.12.2019
13.Rekord Bielsko-Biała - GI Malepszy Futsal Leszno 10:0 (4:0) 21.12.2019
14.Clearex Chorzów - GI Malepszy Futsal Leszno 4:0 (3:0) 11.01.2020
15.GI Malepszy Futsal Leszno - AZS UŚ Katowice 3:5 (2:2) 19.01.2020
16.Gatta Active Zduńska Wola - GI Malepszy Futsal Leszno 5:2 (3:1) 15.02.2020
17.GI Malepszy Futsal Leszno - FC KJ Toruń1:2 (1:1) 01.03.2020
18.Red Devils Chojnice - GI Malepszy Futsal Leszno 3:4 (2:0) 08.03.2020
19.GI Malepszy Futsal Leszno - GSF Gliwicenie odbył się
20.Gwiazda Ruda Śląska - GI Malepszy Futsal Leszno nie odbył się
21.GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawanie odbył się
22.MOKS Słoneczny Stok Białystok - GI Malepszy Futsal Leszno nie odbył się
23.GI Malepszy Futsal Leszno - Red Dragons Pniewynie odbył się
24.Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - GI Malepszy Futsal Leszno nie odbył się
25.Piast Gliwice - GI Malepszy Futsal Lesznonie odbył się
26.GI Malepszy Futsal Leszno - Rekord Bielsko-Białanie odbył się