Pucharowe świętowanie

11.11.2022 od 10.00 w Hali sportowej w Oborzyskach odbył się turniej eliminacyjny Wojewódzkiego Pucharu Polski w Futsalu. Do rozgrywek zgłosiło się 16 drużyn, które podzielono na 4 grupy. W naszej wystąpiły RAF Futsal Team Rawicz, Nietążkowo Liga Team oraz Spinko. […]

Po kolejne punkty do stolicy

Tydzień szybko minął i przed nami już 10.kolejka, a w niej wyjazd do Warszawy na mecz z Legią Warszawa. Spotkanie odbędzie się w sobotę 12.11 o godz. 20.00Bieżący sezon zaczął się dla Legionistów nienajlepiej po 9 spotkaniach mają na końcie […]