Ostatnie aktualności

Rozstawienie Play-off 2023/2024

Dopiero po 30. kolejce ligowej poznaliśmy rozstawienie par play-off  

Constract Lubawa – GI Malepszy Arth Soft Leszno 5:1 (1:1) 20.04.2024

Na transmisję spotkania zapraszamy do Pilot WP Nasz skład

Faza playoff tuż tuż

Po rozegraniu 29. kolejek więcej pytań niż odpowiedzi. Sytuacja w tabeli przed fazą playoff dla 8 drużyn była do czwartku 18.04 otwarta. Widzew w pierwszym meczu 30. kolejki rzutem na taśmę w 40. min. pokonał akademików z Wilanowa, zapewnił sobie […]

ZOBACZ WIĘCEJ

Następny mecz – 1/4 play off mecz nr 1, FOGO Futsal Ekstraklasa

Dreman Opole Komprachcice
Dreman Opole Komprachcice
AWAY
GI Malepszy Arth Soft Leszno
GI Malepszy Arth Soft Leszno

Tabela sezon 2023/2024

MiejsceKlubMZRPPkt+-
1.Constract Lubawa3025327821058
2.Rekord Bielsko-Biała3025237714450
3.Piast Gliwice3025237715052
4.GI Malepszy Arth Soft Leszno3018485815187
5.Dreman Opole Komprachcice3018395712477
6.BSF ABJ Powiat Bochnia3018395712897
7.Legia Warszawa30136114510096
8.Widzew Łódź Futsal,301341343105107
9.Red Dragons Pniewy301261242106111
10.FC Toruń30102183292132
11.Eurobus Przemyśl3094173186130
12.AZS UW Wilanów3087153162106
13.We-Met Kamienica Królewska3083192794135
14.Ruch Chorzów3052231779181
15.Sośnica Gliwice3024241043148
16.Jagiellonia Białystok3031251067174

Futsal Leszno TV