Ostatnie aktualności

Derby Wielkopolski dla GI Malepszy Leszno! Zwycięstwo w Poznaniu

GI Malepszy Leszno odniosła cenne zwycięstwo w 11. kolejce FOGO Futsal Ekstraklasy. W wyjazdowym starciu z Wiarą Lecha Poznań Leszczynianie zwyciężyli 2:0, dopisując do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Wygrana w Derbach Wielkopolski pozwoliła naszej drużynie awansować na 8. miejsce […]

Przed nami Derby Wielkopolski!

W 11. kolejce FOGO Futsal Ekstraklasy GI Malepszy Leszno zmierzy się na wyjeździe z Wiarą Lecha Poznań. Mecz w stolicy Wielkopolski zapowiada się niezwykle interesująco, a jego stawką będą kolejne cenne punkty w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Sergio Nevesa przystąpią […]

GI Malepszy Leszno – We-Met FC Gmina Sierakowice w obiektywie Mirka Krajewskiego 24.10.2026

ZOBACZ WIĘCEJ

Następny mecz

Futsal Świecie
Futsal Świecie
AWAY
GI Malepszy Leszno
GI Malepszy Leszno

NA ŻYWO:

Aktualna tabela

MiejsceKlubMZRPPkt+-
1.Texom Eurobus Przemyśl10910285515
2.Piast Gliwice981025537
3.Rekord Bielsko-Biała10802244914
4.Constract Olsztyn10703214529
5.Wiara Lecha Poznań11623203528
6.BSF ABJ Bochnia11605182939
7.JAXAN Śląsk Wrocław9522172517
8.GI Malepszy Leszno11515164837
9.AZS UŚ Katowice11425142847
10.Futsal Świecie10406122548
11.Legia Warszawa10325113235
12.We-Met FC Gmina Sierakowice10316102530
13.Jagiellonia Białystok1021772547
14.FC Reiter Toruń1011842441
15.KKF Motus Kazimierza Wielka1011842257
16.Enea Red Dragons Pniewy1003732150

Futsal Leszno TV