Ostatnie aktualności

Przed nami Derby Wielkopolski!

W 11. kolejce FOGO Futsal Ekstraklasy GI Malepszy Leszno zmierzy się na wyjeździe z Wiarą Lecha Poznań. Mecz w stolicy Wielkopolski zapowiada się niezwykle interesująco, a jego stawką będą kolejne cenne punkty w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Sergio Nevesa przystąpią […]

GI Malepszy Leszno – We-Met FC Gmina Sierakowice w obiektywie Mirka Krajewskiego 24.10.2026

Podział punktów w Hali Trapez. GI Malepszy Leszno remisuje z We-Metem

GI Malepszy Leszno zremisowała 3:3 z We-Met Futsal Club Gmina Sierakowice w meczu 10. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy. W sobotnim spotkaniu w Hali Trapez nie brakowało emocji, efektownych bramek i walki do ostatnich minut. Sobotnie starcie rozpoczęło się od aktywnej […]

ZOBACZ WIĘCEJ

Następny mecz

Wiara Lecha Poznań
Wiara Lecha Poznań
AWAY
GI Malepszy Leszno
GI Malepszy Leszno

NA ŻYWO:

Aktualna tabela

MiejsceKlubMZRPPkt+-
1.Texom Eurobus Przemyśl10910285515
2.Piast Gliwice981025537
3.Rekord Bielsko-Biała9702213913
4.Constract Olsztyn10703214529
5.Wiara Lecha Poznań10622203526
6.BSF ABJ Bochnia10604182937
7.JAXAN Śląsk Wrocław9522172517
8.AZS UŚ Katowice10424142737
9.GI Malepszy Leszno10415134637
10.Futsal Świecie10406122548
11.We-Met FC Gmina Sierakowice10316102530
12.Legia Warszawa922583035
13.Jagiellonia Białystok1021772547
14.FC Reiter Toruń1011842441
15.KKF Motus Kazimierza Wielka1011842257
16.Enea Red Dragons Pniewy1003732150

Futsal Leszno TV