Ostatnie aktualności

Hala Trapez gotowa na kolejne emocje! GI Malepszy Leszno podejmie We-Met Futsal Club Gmina Sierakowice

Przed nami 10. kolejka FOGO Futsal Ekstraklasy! W sobotę, 24 października, GI Malepszy Leszno zmierzy się przed własną publicznością z zespołem We-Met FC Gmina Sierakowice. Podopieczni trenera Sergio Nevesa staną przed szansą na przedłużenie zwycięskiej serii i zdobycie kolejnych trzech […]

GI Malepszy Leszno – FC Toruń w obiektywie Mirka Krajewskiego 11.10.2026

Trzecie zwycięstwo z rzędu! GI Malepszy Leszno pokonuje FC Reiter Toruń 7:5

GI Malepszy Leszno nie zwalnia tempa! W niedzielnym meczu 9. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy leszczynianie pokonali w Hali Trapez FC Reiter Toruń 7:5. Choć końcówka spotkania przyniosła sporo nerwów, trzy punkty pozostały w Lesznie! Spotkanie rozpoczęło się od trafienia gości, […]

ZOBACZ WIĘCEJ

Następny mecz

GI Malepszy Leszno
GI Malepszy Leszno
HOME
We-Met Futsal Club Gmina Sierakowice
We-Met Futsal Club Gmina Sierakowice

NA ŻYWO:

Aktualna tabela

MiejsceKlubMZRPPkt+-
1.Piast Gliwice981025537
2.Texom Eurobus Przemyśl9810255012
3.Rekord Bielsko-Biała9702213913
4.Constract Olsztyn9603184027
5.JAXAN Śląsk Wrocław8521172213
6.Wiara Lecha Poznań9522172924
7.BSF ABJ Bochnia9504152536
8.AZS UŚ Katowice9414132636
9.GI Malepszy Leszno9405124334
10.Futsal Świecie9405122444
11.We-Met FC Gmina Sierakowice930692227
12.Legia Warszawa822482730
13.FC Reiter Toruń911742236
14.Jagiellonia Białystok911742144
15.KKF Motus Kazimierza Wielka911742051
16.Enea Red Dragons Pniewy902722049

Futsal Leszno TV