Ostatnie aktualności

Podział punktów w Hali Trapez. GI Malepszy Leszno remisuje z We-Metem

GI Malepszy Leszno zremisowała 3:3 z We-Met Futsal Club Gmina Sierakowice w meczu 10. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy. W sobotnim spotkaniu w Hali Trapez nie brakowało emocji, efektownych bramek i walki do ostatnich minut. Sobotnie starcie rozpoczęło się od aktywnej […]

Hala Trapez gotowa na kolejne emocje! GI Malepszy Leszno podejmie We-Met Futsal Club Gmina Sierakowice

Przed nami 10. kolejka FOGO Futsal Ekstraklasy! W sobotę, 24 października, GI Malepszy Leszno zmierzy się przed własną publicznością z zespołem We-Met FC Gmina Sierakowice. Podopieczni trenera Sergio Nevesa staną przed szansą na przedłużenie zwycięskiej serii i zdobycie kolejnych trzech […]

GI Malepszy Leszno – FC Toruń w obiektywie Mirka Krajewskiego 11.10.2026

ZOBACZ WIĘCEJ

Następny mecz

Wiara Lecha Poznań
Wiara Lecha Poznań
AWAY
GI Malepszy Leszno
GI Malepszy Leszno

NA ŻYWO:

Aktualna tabela

MiejsceKlubMZRPPkt+-
1.Texom Eurobus Przemyśl10910285515
2.Piast Gliwice981025537
3.Rekord Bielsko-Biała9702213913
4.Constract Olsztyn10703214529
5.Wiara Lecha Poznań10622203526
6.JAXAN Śląsk Wrocław9522172517
7.BSF ABJ Bochnia9504152536
8.GI Malepszy Leszno10415134637
9.AZS UŚ Katowice9414132636
10.Futsal Świecie9405122444
11.We-Met FC Gmina Sierakowice10316102530
12.Legia Warszawa922583035
13.Jagiellonia Białystok1021772547
14.FC Reiter Toruń1011842441
15.KKF Motus Kazimierza Wielka1011842257
16.Enea Red Dragons Pniewy902722049

Futsal Leszno TV