Już w najbliższą niedzielę 04.11.2018 po raz pierwszy w naszej krótkiej historii zmierzymy się z drużyną WNS Malwee Łódź. Spotkanie rozegramy o godz.14.00 w Hali UKS Anilana Łódź przy ul. Sobolowej. Nasi przeciwnicy do drużyna zaprawiona w pierwszoligowych bojach. Dwa sezony grała w grupie północnej, kolejne dwa w południowej, by w bieżącym wrócić do grupy północnej do której należą drużyny Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. W V kolejkach drużyna zdobyła 6 pkt po wyjazdowych zwycięstwach w Gdańsku i w poprzedniej kolejce w Białymstoku. U siebie szczęście łódzkiej drużynie nie sprzyja – dwie przegrane z Kartuzami i AZS UW Warszawa. Nie mamy nic przeciwko, aby ten stan rzeczy nie uległ zmianie. Kadra zgłoszona do rozgrywek przez łodzian to aż 29 zawodników, w tym 2 Ukraińców i jednego Portugalczyka. Czy długa ławka to zaleta czy wada budowy składu przekonamy się już niebawem. Niedzielny mecz poprowadzą Arkadiusz Piotrowski z Lęborka, Marcin Skwiot z Rumii i Szymon Michniewicz z Łodzi. Na spotkanie wybiera się spora grupa kibiców z Leszna, więc zawodnicy mogą liczyć na doping w hali. Wynik meczu na żywo będzie można śledzić na naszej stronie i profilu FB.

