Pewne trzy punkty na początek

To było dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Już pierwsze akcje pozwalały uwierzyć w zwycięstwo. Swobodnie rozgrywana piłka krążyła miedzy naszymi zawodnikami. Pierwsza bramka padła w 3 minucie. Podanie Jana Martina na bramkę zamienił Kamil Kruszyński, który ładnym zwodem położył obrońcę i strzałem z 6 metrów pokonał bramkarza. Po 3 minutach na listę strzelców wpisał się Kacper Konopacki dobijając odbity przez bramkarza gospodarzy strzał Piotra Pietruszko. W 11 minucie strzał bezpośrednio z rzutu wolnego z ok. 10 metrów na bramkę zamienił Adrian Niedźwiedzki. Po bramce nastąpiła wymiana czwórek i natychmiast po wznowieniu 0 piłkę powalczył skutecznie Kacper Konopacki. Przejął piłkę na połowie rywala, podał do nabiegającego Piotra Pietruszko i było 0-4. Po pięciu minutach gry swojego pierwszego gola zdobył Jan Martin zamykając akcję Kamila Kruszyńskiego. W 18 minucie swoją bramkę zdobył nasz kapitan Jakub Molicki, który najpierw skutecznie zawalczył o piłkę, a potem wykorzystał dokładne podanie od Kamila Kruszyńskiego i na przerwę schodziliśmy prowadząc 0-6. Początek drugiej połowy do szybkie ataki naszych zawodników. Ładną kombinacyjną akcję rozpoczął przejmując piłkę w okolicach środka boiska Jan Martin, a następnie sam skierował do bramki podanie od Molickiego. Bramka nr 8 może z powodzeniem kandydować do tytułu gola kolejki. Rozegraną z rogu piłkę pięknym wolejem skierował do bramki Hubert Olszak ustalając wynik meczu na 0-8. Więcej bramek nie oglądaliśmy, mając bezpieczny wynik nasi zawodnicy próbowali gry z wycofanym bramkarzem. W naszej bramce na ostatnie 10 minut pojawił się Bartosz Wojtyniak, zmieniając grającego „czyste zawody” Łukasza Błaszczyka. Bartek zaliczył także kilka udanych interwencji. Kilka minut na boisku spędził też niegotowy jeszcze do gry w 100% Szymon Urtnowski, dla którego był to powrót do rodzinnego miasta i pierwszego klubu futsalowego. Po szóstym faula nasi mogli jeszcze podwyższyć wynik, ale strzał obronił bramkarzy gospodarzy. Dobrze rozpoczynamy sezon. W trzeciej kolejce pauzujemy, a planowany na przyszły tydzień masz z AZS UW Warszawa rozegramy w Hali Trapez 11.11.2018r. Nasze kolejne spotkanie to wyjazd do Białegostoku. Nietypowo, bo w piątek 12.10 o 18.00 spotkamy się DTS Heliosem.