W weekend odbyła się II kolejka sezonu 2018/19 w grupie północnej 1 Polska Liga Futsalu Ligi Futsalu. Nasz zespół udanie rozpoczął sezon wygrywając w Gdańsku z Vamosem 8:0. Oto komplet wyników II kolejki:
Futsal Vamos Gdańsk – GI Malepszy Futsal Leszno 0:8
KS Constract Lubawa – KS Gniezno 4:2
AZS Uniwersytet Warszawski – futsal – DTS Helios Białystok 5:2
Konie Mechaniczne Zgierz – Team Lębork 4:2
LZS Dragon Bojano Official Fanpage – WNS Malwee Łódź Futsal Team 8:3
Futsal Club Kartuzy – KS Futsal Oborniki 3:4
Oprócz naszego zespołu, pierwsze mecze w tej kolejce rozegrali Constract Lubawa, AZS UW Warszawa i nasz niedoszły rywal z I kolejki Konie Mechaniczne Zgierz. Wszystkie te zespoły zainkasowały komplet punktów. Pierwszej porażki doznali futsaliści z Białegostoku. Po wygranej w Łodzi na komplet punktów liczyli kibice w Kartuzach. Tym razem musieli jednak uznać wyższość zespołu z Obornik. Podopieczni Oktawiana Soleckiego, nowego trenera Obornik, pokazują, że będą niezwykle groźnym zespołem w tym sezonie. Dobrze w starciu z faworyzowanym Constractem zaprezentowali się goście z Gniezna, nie starczyło to jednak na wywiezienie chociażby 1 pkt. z trudnego terenu w Lubawie. Bardzo dobrze radzi sobie beniaminek Dragon Bojano. Po remisie w Lęborku pewnie pokonali Malwee Łódź i po II kolejkach zostali liderem w grupie północnej. My w następnej kolejce będziemy pauzować z uwagi na przełożony mecz z AZS UW Warszawa.
Pełny rozkład III kolejki spotkań:
Helios Białystok – Constract Lubawa
Team Lębork – Vamos Gdańsk
Malwee Łódź – Konie Mechaniczne Zgierz
KS Oborniki – Dragon Bojano
KS Gniezno – Futsal Club Kartuzy
GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW Warszawa – 11.11.2018r.

