Od środy 25.10 w zgrupowaniu reprezentacji Polski, które odbywa się w Pruszkowie, bierze udział nasz zawodnik Piotr Pietruszko. Oprócz niego pierwszoligowe kluby reprezentuje także Tomasz Lutecki z GSF Gliwice. Pozostali to zawodnicy z Futsal Ekstraklasy. Już jutro reprezentacja wylatuje do Serbii. W miejscowości Zrenjanin w poniedziałek i we wtorek rozegra dwumecz z reprezentacją tego kraju. W rankingu futsalowych reprezentacji gospodarze zajmują 15 pozycję, a biało-czerwoni sklasyfikowani są na miejscu 24. Od wczoraj wiadomo także, że najbliższe Mistrzostwa Świata w Futsalu w 2020 odbędą się na Litwie. Obecnie budowana reprezentacja weźmie udział w eliminacjach do nich. Życzymy powodzenia naszym reprezentantom.


