Święto odzyskania niepodległości to doskonała okazja to spotkania się w Hali Trapez. My wykorzystamy go do rozegrania zaległego meczu 6 kolejki z Team Lębork. Mecz poprzedzi specjalna biało-czerwona oprawa, eskorta dzieci z klubów z Jutrosina i Rawicza oraz wspólnie zaśpiewany Hymn Polski. Nasz klub przyłączył się do akcji #KiedyMyŻyjemy , która propaguje poprawne śpiewanie słów Hymnu.
Nasi przeciwnicy w bieżącym sezonie w sześciu rozegranych spotkaniach zgromadzili 10 punktów. W poprzedniej kolejce ulegli u siebie Constractowi Lubawa 1-3. O sile zespołu stanowią reprezentanci Polski w beachsoccerze Dominik Depta i Paweł Friszkemut . Obaj strzeli w tym sezonie odpowiednio 10 i 5 bramek, a Dominik prowadzi w klasyfikacji strzelców. My w rywalizacji z Lęborkiem mamy coś do udowodnienia. W poprzednim sezonie przegraliśmy dwukrotnie. U siebie 2-4, a na wyjeździe 0-2. Obecnie sąsiadujemy w tabeli, a dziś jeden z zespołów ma okazję aby odskoczyć przeciwnikowi na 3 pkt. Dla nas będzie to dopiero drugie spotkanie we własnej hali. Liczymy podobnie jak w meczu z Lubawą, na komplet kibiców i ich głośny doping. Nasze dotychczasowe mecze napawają optymizmem. Cieszy duża skuteczność w obronie. Średnio w dotychczasowych meczach straciliśmy 1.25 bramki na mecz. Najsłabszy pod tym względem wynik w naszej lidze to 6,14 bramki na mecz. Nieźle wygląda też skuteczność. Strzelamy 5,75 bramki na mecz, druga Lubawa 5,42. Tyle statystyka, bo tak naprawdę każdy mecz weryfikuje nasza postawa na boisku. W każdym z nich chcemy walczyć o jak najlepszy wynik i tak będzie też w najbliższą niedzielę. Rozjemcami spotkania będą Marcin Gutowski z Łodzi, Marcin Sęczek z Trębaczewa i Adrian Skorczak z Gostynia. Prosimy wszystkich kibiców o wcześniejsze przybycie na halę, aby móc wspólnie świętować setną rocznicę odzyskania Niepodległości .


