Niecałe dwa tygodnie zostały do startu rozgrywek ligowych. W poniedziałek 10.09.2018 nasz przedostatni test. Udajemy się do Ponieca, aby tam rozegrać sparing z debiutującą w rozgrywkach futsalowych drużyną PKS Piast Poniec. Rosnąca dynamicznie popularność futsalu spowodowała, że klub z Ponieca oprócz sekcji trawiastych będzie prowadził od tego sezonu rozgrywki na hali w II lidze futsalu. Nowy, doskonały obiekt sprzyja realizacji tego zamierzenia. Całym sercem wspieramy tą inicjatywę, tym bardziej, że prowadzenia i gry w tej drużynie podjął się znany nam bardzo dobrze Przemysław Czajka. Nasz były zawodnik, sędzia piłkarski, a teraz trener całą swoją pasję poświęca piłce. Życzymy mu powodzenia, a dzisiejszy mecz towarzyski, który rozpocznie się o 19.30 niech potoczy się w atmosferze fair play. Już w najbliższy piątek 14.09.2018 o 19.30 zapraszamy do leszczyńskiej Hali Trapez gdzie w ostatnim meczu przygotowawczym podejmiemy gości z GSF Gliwice. W trakcie spotkania będzie możliwość zakupu karnetów na przyszły sezon.


