Mecz 1 kolejki przełożony – Oświadczenie klubu

 

Wczoraj w godzinach popołudniowych, otrzymaliśmy niezwykle miłą informację o tym, że nasz zawodnik Piotr Pietruszko został powołany do Reprezentacji Polski seniorów w futsalu. Dla Piotra Pietruszko, dla którego jest to debiut reprezentacyjny, jak i dla naszego klubu  jest to ogromne wyróżnienie i zaszczyt. To także droga i kierunek dla innych zawodników, marzących kiedyś o grze w koszulce z orłem na piersi. Piotr już w czwartek rano udaje się na zgrupowanie reprezentacji do Wałbrzycha, gdzie będzie przebywał do niedzieli. Następnie weźmie udział w Turnieju Państw Wyszehradzkich pod nazwą Visegrad Futsal Tournament, gdzie Polacy zagrają ze Słowacją, Czechami i Węgrami. Piotrowi życzymy jak najlepszej postawy w tych spotkaniach i mamy nadzieję, że zagości na dłużej w kadrze Reprezentacji Polski.

Niestety powołanie Piotra Pietruszko do reprezentacji wiąże się koniecznością przełożenia naszego pierwszego meczu w sezonie, który miał odbyć się w najbliższą sobotę o godz. 19:00 w Hali Trapez. Wiemy, że ten inauguracyjny pojedynek cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców. W związku z tym chcielibyśmy przeprosić naszych fanów, którzy już nie mogą doczekać się rozpoczęcia nowego sezonu i poinformować, że mecz I kolejki z ekipą Konie Mechaniczne Zgierz został przełożony na 15.12.2018r. na godz. 15:00. W związku z tym pierwszy mecz sezonu rozegramy za tydzień 30.09.2018r. w Elblągu z Concordią Elbląg o godz. 17:00. Inauguracja sezonu w Hali Trapez nastąpi natomiast 21.10.2018r. o godz. 17:00 meczem z głównym kandydatem do awansu do Futsal Ekstraklasy Constractem Lubawa. Prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji.