Wielkanocne granie

Granie w Wielkanocna sobotę to od kilku sezonów tradycja. Tym razem czeka nas daleki wyjazd do Przemyśla na rewanżowe spotkanie z Eurobusem. Mecz, który rozegramy o 18.00 na żywo obejrzycie w Pilot WP, a już niedzielę zaprosimy Was nas retransmisję na kanale Youtube.

Eurobusiacy po 27. kolejkach z 30 punktami zajmują 11. pozycje w tabeli. Jak na beniaminka to całkiem dobry wynik choć aspiracje przed sezonem były ciut wieksze i liczono na awans do playoff. Brakuje punktów z pierwszej rundy w której zespół zdobył 13 pkt i plasował się tuż nad strefą spadkową. W rewanżowej ma ich już 17. co w tabeli wiosny daje im ósme miejsce. Zmiana trenera, transfery i zdobyte doświadczenie procentują.

W meczu . 13. kolejki wygraliśmy przekonująco 6:1 . W sobotę musimy jednak sodziewać się trudnego pojedynku, bo przymyska ekipa wsparta gorąca publiczność jest we włąsnej hali wymagajacym przeciwnikiem.

Spotkanie poprowadzą Tomasz Kondrak Kielce i Andrzej Śliwa – Pińczów, a asystować będą Igor Samołyk – Rzeszów i Rafał Gonet – Dębica