Ruszył sezon 2018/2019

W weekend odbyła się niepełna inauguracyjna I kolejka nowego sezonu 2018/19 w I Polskiej Lidze Futsalu w grupie północnej. Z uwagi na powołania do Reprezentacji Seniorskiej i U-19 nie odbyły się spotkania w Lesznie i w Warszawie. Oto komplet wyników rozegranych spotkań:

KS Oborniki – KS Gniezno 2:2

Helios Białystok – Vamos Gdańsk 7:1
Malwee Łódź – Futsal Club Kartuzy 3:5
Team Lębork – Dragon Bojano 8:8
AZS UW Warszawa – Constract Lubawa 21.11.2018
GI Malepszy Futsal Leszno – Konie Mechaniczne Zgierz 16:12.2018
Swoje mecze wygrali faworyci tj. Helios Białystok i Futsal Club Kartuzy. W derbach Wielkopolski remisowo, podobnie jak w Lęborku – choć tutaj wynik jest małą niespodzianką, biorąc pod uwagę, że ekipa Dragon Bojano jest beniaminkiem, a Lębork zaliczany jest do faworytów ligi. Już w najbliższy weekend do gry wkroczy główny kandydat do awansu Constract Lubawa, zawsze niebezpieczny AZS UW Warszawa i kolejny beniaminek Konie Mechaniczne Zgierz. My nie możemy się już doczekać pierwszego meczu w naszym wykonaniu. W niedzielę wyruszymy do dalekiego Gdańska na pojedynek z Vamosem Gdańsk. Początek meczu w niedzielę 30.09.2018r          o godz. 16:00.
Pełny rozkład II kolejki:
Constract Lubawa – KS Gniezno
Futsal Club Kartuzy – KS Oborniki
Dragon Bojano – Malwee Łódź
Konie Mechaniczne Zgierz – Team Lębork
AZS UW Warszawa – Helios Białystok
Vamos Gdańsk -GI Malepszy Futsal Leszno